Агро-Вектор Україна

Насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин

Гербіцид Гренадер Максі

Наявність:
В наявності
Ціна:
1 507,52 грн/шт
  
Доставка:
Безкоштовна доставка

Діюча речовина: трибенурон–метил, 562,5 г/кг +
тіфенсульфурон-метил, 187,5 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Тара: флакони по 500 г

Загальна інформація про препарат: Системний після сходовий гербіцид для знищення однорічних і багаторічних дводольних бур’янів у посівах зернових колосових культур.

Механізм дії препарату: Гренадер Максі – системний гербіцид для знищення однорічних і багаторічних дводольних бур’янів у посівах пшениці озимої та інших зернових колосових культур.

Дві діючих речовини протягом 3 годин пригнічують синтез ферментів, зупиняють поділ клітин дводольних бур’янів, в результаті чого їх ріст блокується вже в перші години після проведення обробки. Бур’яни перестають конкурувати за вологу, світло й елементи живлення.

Видимі симптоми ураження дводольних бур’янів з’являються через 5-8 днів після внесення гербіциду Гренадер Максі, а їх повна загибель проходить на 10-25 день. Середньо- і малочутливі бур’яни та ті, що перебувають на більш пізній (генеративній) стадії розвитку, можуть не загинути, але їх ріст буде призупинений і вони не будуть конкурувати із зерновими культурами. В теплу і вологу погоду дія гербіциду проходить швидше, а в прохолодну й суху більш повільно.

Загальні рекомендації по застосуванню препарату:

Гренадер Максі характеризується високою ефективністю і контролює широкий спектр однорічних, а також багаторічних дводольних бур’янів, в тому числі й стійких до групи 2,4-Д. Препарат краще використовувати на ранніх стадіях активного росту бур’янів: в фазу 2-6 листків у однорічних та фазу розетки-початок стеблування у багаторічних видів.

Гренадер Максі відмінно контролює падалицю звичайного соняшника і ріпаку. Для контролю падалиці соняшника, який вирощують за технологією ExpressSunTM, а також соняшника и ріпаку стійких до імідазолілів, у посівах зернових слід використовувати Гренадер Максі у нормі 15-20 г/га в бакових сумішках з такими гербіцидами: 1). дикамбу; 2). дикамбу + 2,4-Д; 3) 2,4-Д у формі ефіру. Гренадер Максі сумісний з багатьма пестицидами і рідких добрив, які зареєстровані для використання в посівах пшениці озимої. При плануванні бакових сумішок із застосуванням гербіциду Гренадер Максі доцільно додатково перевірити препарати на сумісність.

Додавання до гербіциду Гренадер Максі прилипача АгроПАВ Екстра в 0,05-0,1% концентрації (0,1 л/га на 100-200 л води) дає можливість посилити поглинання діючої речовини гербіциду листками бур’янів, особливо в складних погодних і польових умовах (посуха, не стійка волога чи вітряна погода, зрідженість і значна забур’яненість посівів, наявність проблемних видів: осоти, амброзія, лобода, підмаренник чіпкий).
Гербіцид Гренадер Максі слід вносити в фазу від 2-3 листків і до появи прапорцевого листка у озимої пшениці включно. Обробку препаратом слід проводити при швидкості вітру не більш 4-6 м/с та забезпечити рівномірний розподіл робочого розчину на поверхні вегетативної частини бур’янів. Дощ протягом 1 години, після внесення, може істотно знизити ефективність дії препарату, якщо не застосовувати АгроПАВ Екстра.

У випадку використання гербіциду після виходу прапорцевого листка, високої густоти зернових колосових культур, або при сильній забур’яненості необхідно збільшити витрати води до 250-300 л/га.

Увага! Неможна допускати внесення робочого розчину препарата на сусідні культури, які мають чутливість до гербіциду Гренадер Максі.

Рекомендації по застосуванню препарату:

 

Культура Цільовий об’єкт дії Норма
препарата, кг/га
Норма витрати
води, л/га
Офіційна реєстрація
Пшениця озима однорічні та багаторічні дводольні бур’яни
0,020-0,035 +
АгроПАВ Екстра 0,1 л/га
200-300
Практика застосування аналогічних препаратів
Пшениця яра, ячмінь озимий і ярий, овес, жито однорічні дводольні (фаза 2-6 листка)
0,025-0,030
200
дводольні однорічні (фаза 2-6 листка), багаторічні дводольні (фаза розетки) і підмаренник чіпкий (фаза до 4 кілець)
0,030-0,033
200-300
Пшениця озима сильно забур’янені посіви дводольними однорічними і багаторічними видами 
(в т. ч. перерослими)
0,035
200-300

 

Переваги застосування Гренадер Максі:

 

 • Двокомпонентний гербіцид з широким спектром контролю проблемних однорічних видів (підмаренник чіпкий, види ромашки, та ін.), а також більш високої ефективності знищення багаторічних бур’янів;
 • Препарат має зручну препаративну форму і низьку норму витрати, що  робить його дуже зручним у застосуванні, транспортуванні та зберіганні;
 • Висока селективність відносно культурних рослин дозволяє застосовувати препарат, починаючи з  фази 2-3 листків до утворення прапорцевого листка;
 • Гербіцид ефективний при середньодобовій температурі від +5°С;
 • Гренадер Максі має швидкий період напіврозкладу діючих речовин, тому відсутні обмеження в сівозміні;
 • Забезпечує надійний захист врожаю, має високу економічну ефективність застосування

 

 • Дата публікації: 12.07.2018

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт