Агро-Вектор Україна

Насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин

О компании

Agro-Vector Ukraine – офіційний дистриб´ютор засобів захисту рослин , мінеральних добрив, мікродобрив, та посівного матеріалу. Товариство повністю відповідає вимогам сучасної європейської компанії з точки зору реалізації якісної продукції та розумного підходу до агрономії.  Діяльність компанії направлена на розвиток потенціалу сільськогосподарського виробництва України. Досвід роботи – з 2012 року.

Наше кредо: чесність — найкращий актив сучасного підприємця, діамантова стратегія , безперервна співпраця на основі кращої світової практики та взаємодії з партнерами по екосистемі.

Наша мета – забезпечити сільгоспвиробників України якісним посівним матеріалом за розумною ціною та засобами захисту рослин на всіх етапах вирощування та зберігання.

Ми працюємо у форматі розумної агрономії, в основі якої лежать такі принципи:

  • Науковий підхід
  • Точність
  • Надання клієнтам детальних рекомендацій із застосування ЗЗР, забезпечення ефективності та результативності
  • Раціональність
  • Ми пропонуємо гарантовано якісні та ефективні препарати за прийнятною ціною. Це робить бізнес наших клієнтів рентабельним

Ми пропонуємо продукцію найвідоміших виробників Європи та Азії: Syngenta, Bayer, Basf, Pioneer, Du Pont, Limagrain, Euralis, Коссад Семанс, Нертус, Біона, Альфа Хімгруп, DVA Agro, а також вітчизняного виробництва: Агроспецпроект, Всеукраїнський Науковий Інститут Селекції (ВНІС), Юг Агролідер. Насіння (гібриди та сорти): соняшник, соя, ріпак, кукурудза та багаторічні трави. Пестициди: гербіциди, інсектициди, фунгіциди, протруйники, прилипачі, десиканти, регулятори росту та інші. Мікроелементи: мікродобрива, деструктори, антистресанти, біопрепарати, iнокулянти, стимуляторів росту та ін.